click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Bllok

I ri ne treg
€ 140.000
Shitet apartament në rrugën Perlat Rexhepi, Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri dhe [me shume]
I ri ne treg
€ 1.700 /month
Jepet me qera ambient tregtar në zonën e Bllokut, Rruga Vaso Pasha. Informacion mbi ambientin: disponon sipërfaqe 2 [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 Rruga Vaso Pasha prane liqenit artificial. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri m [me shume]
Dhene me qera
€ 1.200 /month
Jepet me qira apartament 2+1+2 Rrugën Perlat Rexhepi. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të një [me shume]
I ri ne treg
€ 490.000
Shitet apartament 3+1 tek Rruga Milto Tutulani me siperfaqe totale 215.05 m2. Organizimi: salloni i ndenjejes se ba [me shume]
I ri ne treg
€ 155.000
Shitet apartament 3+1 Rruga Vaso Pasha Bllok. Informacion mbi apartamentin: Kati 2 banim te nje pallati 5 katesh ek [me shume]
I ri ne treg
€ 556.800
Shitet ambient ndodhet në  Rrugen Sami Frasheri prane gjimnazit Petro Nini. Ambjenti eshte 174 m2 dhe ndodhet ne ka [me shume]
€ 110.000
Shitet apartament 1+1 në Bllok ne rrugen Perlat Rexhepi prane Xheko Imperial. Informacion mbi apartamentin: Kati 1 [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet apartament 2+1 në Bllok ne rrugen Sami Frashri. Informacion mbi apartamentin: Kati 4 banim i nje pallati 10 [me shume]
I ri ne treg
€ 290.000
Shitet apartament 2+1 në Bllok prane Librit Universitare ne rrugen Perlat Rexhepi. Informacion mbi apartamentin: Ka [me shume]
I ri ne treg
€ 210.000
Shitet apartament 3+1 ne  zonen me te rendesishme te Tiranes, ne rrugen Ismail Qemali. Siperfaqja  prej 116 m2 ndod [me shume]
I ri ne treg
€ 168.000
Shitet apartament 2+1 në zonën e Bllokut tek Rruga Sami Frashëri. Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pal [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat