click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Bllok

I ri ne treg
€ 299.300
Shitet apartament 3+1+2 ne Bllok. 🏡 Kati 3. 📏 Sipërfaqja e brendshme e apartamentit 107.14 m2 dhe totale 130.1. 🛋 [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Apartament 2+1 Rruga Nikolla Tupe, Bllok. Kati 5 Siperfaqe 120 m2 Ashensor Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, 2 dh [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Apartament 2+1 Rruga Nikolla Tupe, Bllok. Kati 6 Siperfaqe 120 m2 Ashensor Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, 2 dh [me shume]
I ri ne treg
€ 700 /muaj
Dupleks, Blloku prane Librit Universitar. Kati 5. Ashensor Sipërfaqe totale 126 m2. Salloni,  ambienti gatimit, 2 d [me shume]
I ri ne treg
€ 450 /muaj
Apartament 2+1 me qera Rruga Lidhja e Prizerenit, Bllok. Kati 2 banim. Ndertim i ri me ashensor Ambienti ndenjes, a [me shume]
I ri ne treg
€ 5.000 /muaj
Jepet me qera dupleks ne zonen e Bllok. Siperfaqe totale 450 m2, kati 6 banim pallat i ri, taksat nuk perfshihen ne [me shume]
I ri ne treg
€ 261.000
Shitet apartament 2+1 ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe disponon siperfaqe 87 m2. [me shume]
I ri ne treg
€ 1.700 /muaj
Jepet me qera ambient tregtar  ne Bllok, Tirane. Dyqani ndodhet buze rruge kryesore ne katin -1, siperfaqe 110 m2 . [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Jepet me qera apartament në rrugën Perlat Rexhepi, Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të [me shume]
I ri ne treg
€ 260.000
Shitet njesi biznesi dhe dhe apartament në zonen e Bllokut buze rruge kryesore. Ambienti ka një sipërfaqe totale pr [me shume]
I ri ne treg
€ 750 /muaj
Jepet me qera apartament në rrugën Perlat Rexhepi, Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Jepet me qira/shitet ambient tregtar në Bllok, pranë sheshit Willson. Ambienti disponon sipërfaqe totale 40 m2, pre [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat