click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Bathore

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile ne Bathore. Vila ka strukturë 5 katëshe dhe ka një oborr të bollshem. Organizimi: 125 m2 ndertim per se [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat