click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Autostrada Tirane - Durres

I ri ne treg
€ 260.000
Shitet magazine ne Vore. Informacion mbi magazines: kati 0, siperfaqe: 243 m2, kati 1 siperfaqe: 149 m2 Magazina di [me shume]
€ 1.500.000
Shitet ambient tregtare  Autostrada Tirane Durres. 3 kate ndertim siperfaqe trualli: 1685 m2, siperfaqe e ndertimi [me shume]
I ri ne treg
€ 768.000
Shitet toke pranë autostradës Tiranë-Durrës, Rruga 28-Nëntori. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 4800 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 522.000
Tirana Industrial Park, një projekt ambicioz, i pari në llojin e tij ne Shqipëri i cili sjell një risi dhe një konc [me shume]
€ 2.000 /muaj
Jepet me qera magazinë në autostradën Tiranë- Durrës, kilometri 5. Magazina disponon nje sipërfaqe prej 550 m2 ndër [me shume]
€ 212.500
Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Durrës mbrapa QTU, Rruga Lura. Disponon nje sipërfaqe totale prej 2500 m2, mundes [me shume]
I ri ne treg
€ 570.000
Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Durrës. Disponon nje sipërfaqe totale prej 3800 m2, gjatesia 85m , gjeresia 45m , [me shume]
€ 2.600
Category: Ambient Tregtare Address: Autostrada Tirane – Durres, Sukth. Godine 3-kate Surface: 600m2 Jepet me qera n [me shume]
€ 4.000 /muaj
Jepet me qera nje godine 2 kateshe ne autostraden Tirane-Durres .Godina eshte e pozicionuar ne buze te autostrades [me shume]
€ 800 /muaj
Jepet me qera magazine 2-kateshe. Marikaj. Informacion mbi magazinen: siperfaqja totale 600 m2, siperfaqja e tokes [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat