click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Astir

1070 €/m2
SHITET 2+1 RRETHRROTULLIMI ASTIR SHITET 2+1 105 m2 KATI 3 PERENDIM VENDODHJA RRETHRROTULLIMI ASTIR ZONA SHUME E KER [me shume]
140,000€
Shitet apartament ne Astir,perballe kompleksit Molla. Apartamenti eshte i ndare ne dy ambjente ku jane te organizua [me shume]
119,000 € 
Shitet apartament 2+1 ne rrugen Feizi Himzo. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 105,5 m2 dhe perbehet nga dy [me shume]
850 euro/m2.
Shitet apartament 1+1,Astir. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4. Sipërfaqja e apartamentit 68.30 m2. Akt [me shume]
970 euro/m2.
Shitet apartament 3+1 tek rruga Loni Ligori, Astir 🏡 Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3-te. 📏Sipërfaqja [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat