click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Ali Dem

I ri ne treg
€ 625 months
Jepet me qira ambient tregëtar, Rruga e Ali Demit  përballë urës së tabakëve. 🏡 Kati 1 . 📏Sipërfaqja e dyqanit 66 [me shume]
I ri ne treg
€ 53.300
Apartament 1+1, Ali Demi. Disponon siperfaqe totale 73 m2 siperfaqe e brendshme 65 m2 Ndodhet ne katin e 3. Salloni [me shume]
I ri ne treg
€ 92.580
Apartament 2+1 Ali Demi, Bulevardi Bajram Curri. Kati i 2. Siperfaqe 92.58 m2 Orientim perfekt Salloni ndenjes dhe [me shume]
I ri ne treg
€ 210.000
Ambient tregtar tek Ali Demi. Ambienti është i organizuar në dy kate, në të cilin kati i dytë është dupleks. Sipërf [me shume]
I ri ne treg
€ 103.000
Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi. 🏡 Kati 1 banim i 3-ti teknik. 📏Sipërfaqja e apartamentit 105.7 m2 nga te cilat [me shume]
I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi, ne kompleksin “Mangalem”. 🏡 Kati 5 banim. 📏 Sipërfaqja e apartamen [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet ambient tregtar Ali Demi ne Bulevardin Bajram Curri. Kati 0 direkt ne  Bulevardin Bajram Curri. Lokacion str [me shume]
I ri ne treg
€ 106.839
Apartament 2+1 Ali Demi, Kompleksi Vind Kati i 3 banim. Siperfaqe 109.02 m2 Orientim jug perendim Salloni ndenjes d [me shume]
€ 422.300
Shitet ambient tregtar Ali Demi. Kati 0. Lokacion perfekt per Bar Kafe ose Restorant, super market etj Sipërfaqe 20 [me shume]
I ri ne treg
€ 106.000
Apartament 2+1 Ali Demi Siperfaqje 111 m2 Kati i 3. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, b [me shume]
I ri ne treg
€ 64.800
Apartament 2+1 Ali Demi Siperfaqje 92.5  m2 Kati i 6 banim. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tu [me shume]
€ 125.000
Apartament 2+1  Ali Demi. Kati 3, pallat i ri. Sipërfaqe totale 108 m2. Korridor shpërndarës, ambienti ndenjes,  am [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat