click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Ali Dem

I ri ne treg
€ 106.000
Apartament 2+1 Ali Demi Siperfaqje 111 m2 Kati i 3. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, b [me shume]
I ri ne treg
€ 64.800
Apartament 2+1 Ali Demi Siperfaqje 92.5  m2 Kati i 6 banim. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tu [me shume]
I ri ne treg
€ 108.954
Apartament 2+1  Ali Demi. Kati 5, ndertim i ri. Sipërfaqe totale 121.06 m2. Korridor shpërndarës, ambienti ndenjes, [me shume]
I ri ne treg
€ 110.800
Apartament 2+1  Ali Demi. Kati 2, ndertim i ri. Sipërfaqe totale 123.09 m2. Korridor shpërndarës, ambienti ndenjes, [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Ali Demi. Kati 3. Palla ekzistues Siperfaqe totale 52.6 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e [me shume]
€ 125.000
Apartament 2+1  Ali Demi. Kati 3, pallat i ri. Sipërfaqe totale 108 m2. Korridor shpërndarës, ambienti ndenjes,  am [me shume]
I ri ne treg
€ 100.300
Apartament 2+1  Ali Demi. Kati 2, pallat i ri. Sipërfaqe totale 117.94 m2. Korridor shpërndarës, ambienti ndenjes,  [me shume]
I ri ne treg
€ 62.100
Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 në zonën e Ali Demit. Apartamentet ndodhen në katin e 1-2-3-4-5  banim, sipërfaqe ng [me shume]
I ri ne treg
€ 250 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga ali demi buze rruges kryesore. Ambienti ndodhet në katin e 1 teknik dhe dispono [me shume]
I ri ne treg
€ 55.700
Apartament 1+1 kompleksi Magalem Ali Demi. Informacion mbi apartamentin sipërfaqe 73.3 m2, kati i 4. Organizimi: sa [me shume]
I ri ne treg
€ 68.932
Apartament 2+1 kompleksi Magalem Ali Demi. Informacion mbi apartamentin sipërfaqe 90.7 m2, kati 5. Organizimi: sall [me shume]
I ri ne treg
€ 200.000
Shitet vilë në Rrugën Ali Demi. Informacion mbi vilën: ndertim 3 katësh + papafingo me siperfaqe 171 m2 per kate dh [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat