click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in 21 Dhjetori

I ri ne treg
€ 121.000
Shitet apartament në një zonë mjaft të mire dhe të preferuar për banim në brendësi të kompleksit “Alba” tek rruga N [me shume]
I ri ne treg
€ 103.000
Shitet apartament 2+1 tek rruga Muhamet Gjollesha, perballe Hotel Doro City. Informacion mbi apartamentin: sipërfaq [me shume]
€ 110.000
Ambienti është i pozicionuar te Rruga Naim Frashëri, pranë 21-Dhjetorit. Informacion mbi ambientin : kati 0, sipërf [me shume]
€ 135.000
Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit, Rruga Federik Shiroka. Informacion mbi apartamentin: kati i 5 banim, s [me shume]
I ri ne treg
€ 91.200
Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit, Rruga Frosina Plaku mbrapa Mondialit. Informacion mbi apartamentin:  k [me shume]
€ 105.000
Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit, Rruga Artan Lenja tek Kompleksi Kontakt. Informacion mbi apartamentin: [me shume]
€ 102.000
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 Dhjetorit. Ndodhet në katin 4 te ne pallati 5 katesh dhe ka sipërfaqe [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 Dhjetorit. Ndodhet në katin 1 dhe ka sipërfaqe totale prej 96 m2. Apa [me shume]
I ri ne treg
€ 82.000
Shitet apartament 2+1 në një nga zonat me te preferuara per banim tek Rruga Naim Frashri ne zonen e 21 Dhjetorit. I [me shume]
I ri ne treg
€ 160.000
Shitet shtepi ne afersi te rruges Muhamet Gjollesha dhe 21 Dhjetori me siperfaqe trualli 200 m2 dhe siperfaqe ndert [me shume]
€ 280.000
Sipërfaqe: 320 m2 Adresë: Pas konvikteve të Inxhinierisë së Ndërtimit, Tiranë. Dokumentacioni: Dokumentet e rregull [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat