click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in 21 Dhjetori

I ri ne treg
€ 450 /muaj
Jepet me qira super apartament 2+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim te nje pallati te ri te [me shume]
I ri ne treg
€ 300 /muaj
Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e 21 Dhjetorit, perballe supermarket Joenes. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 [me shume]
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 Rruga e Kavajes, pranë ambulances nr 9. Apartamenti disponon sipërfaqe prej 65.9 m2 dhe ndodh [me shume]
I ri ne treg
€ 120.000
Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit, Rruga Frederik Shiroka. Informacion mbi apartamentin:  kati i 7 banim [me shume]
I ri ne treg
€ 103.400
Shitet apartament 2+1 në zonën e 21 Dhjetorit, rruga Frosina Plaku. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një p [me shume]
€ 90.000
Shitet ambient tregtar në rr. Naim Frashëri, tek 21 Dhjetori. Ambienti disponon sipërfaqe 40 m2 dhe është i pajisur [me shume]
I ri ne treg
€ 80.000
Shitet apartament 3+1 në zonën e 21 Dhjetorit, rruga Frosina Plaku. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një p [me shume]
I ri ne treg
€ 300 /muaj
Apartament 1+1 21 Dhjetori Kati i 7 banim. Sipërfaqa e apartamentit  63 m2. Salloni i ndenjes dhe ambjenti i gatimi [me shume]
I ri ne treg
€ 165.000
Okazion Shitet ambjent tregtare kati 1 Hotel B&B dhe apartament 1+1 kati I 2. Siperfaqe totale 135 m2 ku siperf [me shume]
€ 105.000
Shitet apartament në zonën e 21 Dhjetorit, rruga Federik Shiroka. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pal [me shume]
I ri ne treg
€ 125.000
Shitet apartament në zonën e 21 Dhjetorit, rruga Frosina Plaku. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një palla [me shume]
€ 120.000
Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Magnet, 21 Dhjetori. Apartamenti është i pozicionuar në katin e 3 të një pallat [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat