click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in 21 Dhjetori

€ 135.000
Shitet apartament 2+1, rr. Frederik Shiroka. 🏡 Kati 4, pallat i ri, me dokumentacion te rregullt hipotekor. 📏 Sipë [me shume]
Dhene me qera
€ 98.000
Shitet apartament 2+1, Rruga e Durresit 🏡 Kati 5, pallat ekzistues. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhom [me shume]
I ri ne treg
€ 133.000
Shitet apartament 2+1, rr. Frederik Shiroka. 🏡 Kati 3, pallat i ri, me dokumentacion te rregullt hipotekor. 📏 Sipë [me shume]
I ri ne treg
€ 174.200
Shitet ambient tregtar, Frosina Plaku 🏡 Kati 0 pallati të ri 📏 Sipërfaqja e ambientit është 67 m2. 🛋 Open space me [me shume]
Dhene me qera
€ 550 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 74 m2 dhe ndodhet ne katin e [me shume]
I ri ne treg
€ 473.900
Shitet ambjent tregtar Tirana Garden Building  tek 21 Dhjetori. Dyqani ndodhet ne katin +1 dhe ka një sipërfaqe pre [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Shitet ose jepet me qera ambient tregtar 21 Dhjetori. Kati 2. Pozicion strategjik Sipërfaqe 40 m2. Me hipoteke Për [me shume]
Dhene me qera
€ 300 /muaj
Apartament 1+1 21 Dhjetori prane Rezidences Kontakt Kati i 5. Siperfaqe 75 m2 Ndertim i ri me ashensor Salloni nden [me shume]
Dhene me qera
€ 450 /muaj
Apartament 2+1, 21 Dhjetori Kati 3 banim. Ashensor Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe [me shume]
I ri ne treg
€ 800 /muaj
Jepet me qera kati i 3 i nje vile e pozicionuar tek 21 Dhjetori. Informacion mbi vilën: ndërtim i ri, kati i 3 i [me shume]
Dhene me qera
€ 260 /muaj
Jepet me qira apartament 1+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim, pallat i ri me ashensor. Orga [me shume]
Dhene me qera
€ 500 /muaj
Jepet me qira super apartament 2+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim te nje pallati te ri te [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat