click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in 21 Dhjetori

105,000€
Shitet apartament 2+1 tek Mozaiku,Tirane. Apartamenti ka nje sipefaqe totale prej 74,5 m2 Eshte i pozicionuar ne ka [me shume]
270,000€
Shitet apartament 2+1 ne 21 Dhjetor,pas Joenes. Apartamenti ka nje sipefaqe totale prej 127 m2. Eshte i pozicionuar [me shume]
1,500€/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar ne 21 Dhjetor. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 330 m2+18 m2 magazine. Perbehet [me shume]
2,000€/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar ne 21 Dhjetor. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 130 m2+18 m2 magazine. Perbehet [me shume]
160,000€ 
Shitet apartament 2+1 ne 21 Dhjetor tek Inxhinieria e Ndertimit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe [me shume]
I ri ne treg
€ 473.900
Shitet ambjent tregtar Tirana Garden Building  tek 21 Dhjetori. Dyqani ndodhet ne katin +1 dhe ka një sipërfaqe pre [me shume]
Dhene me qera
€ 500 /muaj
Jepet me qira super apartament 2+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim te nje pallati te ri te [me shume]
Dhene me qera
€ 700 /muaj
Jepet me qira super apartament 3+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim te nje pallati te ri te [me shume]
Dhene me qera
€ 450 /muaj
Jepet me qira super apartament 2+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim te nje pallati te ri te [me shume]
€ 130.000
Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit, Rruga Frederik Shiroka. Informacion mbi apartamentin:  kati i 7 banim [me shume]
€ 160.000
Shitet shtepi ne afersi te rruges Muhamet Gjollesha dhe 21 Dhjetori me siperfaqe trualli 200 m2 dhe siperfaqe ndert [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat