click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

ImmoAlbania

Real Estate Group | [email protected]

About Me

A dëshironi të bleni, shisni ose merrni me qira një pronë? A keni pyetje rreth shtëpisë apo apartamentit? Mos vononi të na kontaktoni në numrin tonë të kontaktit ose email-it. Ne do ta bëjmë të pamundurën të bëhet një realitet.

Jeni të mirëpritur të merrni informacion rreth pronave në zyrën tonë dhe gjithashtu të organizoni një vizitë në pronë. Nëse nuk e keni gjetur atë që kërkoni në faqen tonë të internetit, ju jeni të mirëpritur të na dërgoni specifikat e pronës që kërkoni në email-in tonë.

Contact Me

My Listings

All (81)
Ambient Tregtar (9)
Apartament (44)
Bar (1)
Dupleks (1)
Garsoniere (1)
Hotel (1)
Shtepi (5)
Toke (20)
Vile (3)
I ri ne treg
€ 42.000
Shitet apartament 1+1 me cmim oferte i perfunduar me hipoteke i gatshem per te banuar per te filluar sezonin e push [me shume]
I ri ne treg
€ 182.000
Shitet apartament 3+1 tek Rruga Naim Frasheri prane Rruges se Kavajes. Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të nj [me shume]
I ri ne treg
€ 215.000
Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit [me shume]
I ri ne treg
€ 63.600
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Unazes se Re,prane Ozone. Siperfaqa totale e apartamentit: 84.8 m2 kati i 8 i nje [me shume]
€ 400 / muaj
Apartament Tek Kopshti Zoologjik,Tirane. Ndertese e re 100m2 1 Sallon ndenje, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe 1 Ballkon [me shume]
€ 500 / muaj
Apartament + Garazhd Yzberish, Pallati Pitagora,Tirane. Ndertese e re Surface: 106m2 1 Sallon ndenje, 2 Dhoma Gjumi [me shume]
€ 2.600
Category: Ambient Tregtare Address: Autostrada Tirane – Durres, Sukth. Godine 3-kate Surface: 600m2 Jepet me qera n [me shume]
€ 4.000 ne muaj
Address: Autostrada Tirane – Durres. Godine 2-kate Surface: 2000m2 Jepet me qera nje godine 2 kateshe ne auto [me shume]
€ 45.000
Sipërfaqe: 92 m2 Adresë: Pranë spitalit, Vlore, Shqipëri Dokumentacioni: Dokumentet e rregullta të pronësisë Kati N [me shume]
€ 40.000
Sipërfaqe: 85 m2 Adresë: Pranë spitalit, Vlore, Shqipëri Dokumentacioni: Dokumentet e rregullta të pronësisë Kati N [me shume]
€ 150.000 ose qira: 500 euro/muaj
Sipërfaqja e tokës:300 m2 Sipërfaqja e ndërtesës:600 m2 Lartësia e katit të parë:5 m Lartësia e katit të dytë:3 m A [me shume]
Sipërfaqe: 17905 m2 + 14500 m2 Adresë: Farke e madhe, Tirane. (900m nga TEG, afër autostradës së re, e arritshme ng [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat