click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

ImmoAlbania

Real Estate Group | [email protected]

About Me

A dëshironi të bleni, shisni ose merrni me qira një pronë? A keni pyetje rreth shtëpisë apo apartamentit? Mos vononi të na kontaktoni në numrin tonë të kontaktit ose email-it. Ne do ta bëjmë të pamundurën të bëhet një realitet.

Jeni të mirëpritur të merrni informacion rreth pronave në zyrën tonë dhe gjithashtu të organizoni një vizitë në pronë. Nëse nuk e keni gjetur atë që kërkoni në faqen tonë të internetit, ju jeni të mirëpritur të na dërgoni specifikat e pronës që kërkoni në email-in tonë.

Contact Me

My Listings

All (84)
Ambient Tregtar (8)
Apartament (46)
Bar (1)
Dupleks (1)
Hotel (1)
Shtepi (3)
Toke (22)
Vile (3)
I ri ne treg
€ 80.000
Shitet Apartament 1+1 ne nje pallat te  ri ne ane te  Rruges se Dibres,prane Spitalit Amerkian 2. Apartamenti është [me shume]
I ri ne treg
€ 70.500
Shitet Apartament 1+1 ne nje pallat te  ri ne ane te  Rruges se Dibres,prane Spitalit Amerkian 2. Apartamenti është [me shume]
I ri ne treg
€ 31.720
Shitet apartament 1+1 ne Yrshek prane ruges dytesore te autostrades Tirane -Durres, ne katin e 1 banim te nje palla [me shume]
I ri ne treg
€ 48.800
Shitet Apartament 1+1 tek nje kompleks i ri tek   Rruga Nexho Konomi. Apartamenti është i pozicionuar në një nga ko [me shume]
I ri ne treg
€ 85.540
Shitet Apartament 2+1 tek nje kompleks i ri ne ane te  Rruges Jordan Misja. Apartamenti është i pozicionuar në një [me shume]
I ri ne treg
€ 64.315
Shitet Apartament 1+1 tek nje kompleks i ri ne ane te  Rruges Jordan Misja. Apartamenti është i pozicionuar në një [me shume]
I ri ne treg
€ 52.870
Shitet Apartament 1+1 tek nje kompleks i ri ne ane te  Rruges Jordan Misja. Apartamenti është i pozicionuar në një [me shume]
I ri ne treg
€ 37.000
Shitet apartament 1+1 me cmim oferte i perfunduar me hipoteke i gatshem per te banuar per te filluar sezonin e push [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Shitet apartament 1+1 me cmim oferte i perfunduar me hipoteke i gatshem per te banuar per te filluar sezonin e push [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Shitet tokë në qytetin e Krujës në lagjen “Emire” pranë nënstacionit elektrik ka një sipërfaqe totale p [me shume]
I ri ne treg
€ 30.000
Shitet tokë në qytetin e Krujës në lagjen “Emire” pranë nënstacionit elektrik ka një sipërfaqe totale p [me shume]
I ri ne treg
€ 15.000
Shitet tokë në fshatin Hudënisht ne hyrje të Pogradecit dhe ka një sipërfaqe totale prej 550 m2. Disponon dokumenta [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat