click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Ne Shitje

I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor te Rezidenca Kodra e Diellit 2 te [me shume]
I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 2+1 ne katin e 4-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ne fillim te Kodres se Diellit ne [me shume]
I ri ne treg
€ 72.000
Shitet apartament 1+1 i pozicionuar në një zone të preferuar dhe të frekuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës te [me shume]
I ri ne treg
€ 80.000
Shitet Apartament 1+1 ne nje pallat te  ri ne ane te  Rruges se Dibres,prane Spitalit Amerkian 2. Apartamenti është [me shume]
I ri ne treg
€ 70.500
Shitet Apartament 1+1 ne nje pallat te  ri ne ane te  Rruges se Dibres,prane Spitalit Amerkian 2. Apartamenti është [me shume]
I ri ne treg
€ 3.230
Ambienti ndodhet prane Stadiumit Dinamo te “Ish Shushica. Informacion mbi ambjentin: kati 0,10m nga rruga kry [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet dupleks ne Pogradec te Xhamia me siperfaqe totale 100 m2. Organizimi: kati i 1 kuzhine, dhome gjumi , tualet [me shume]
I ri ne treg
€ 31.720
Shitet apartament 1+1 ne Yrshek prane ruges dytesore te autostrades Tirane -Durres, ne katin e 1 banim te nje palla [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet shtepi private 3-kateshe ne zonen e “Ali Demit” siperfaqe trualli 300 m2 dhe ndertimi 90 m2. Kat [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet dyqan ne zonen e Freskut perballe Fizikes Berthamore. Ambienti disponon nje siperfaqe prej 71 m2 me fasade x [me shume]
I ri ne treg
€ 70.400
Shitet Apartament 2+1 ne rrugen e “Dibres” prane BKT-se. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallat [me shume]
I ri ne treg
€ 86.250
Shitet apartament 2+1 ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati ekzistues ne Lagjen “Cameria” ku kry [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat