click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Me Qira

I ri ne treg
€ 280 /muaj
Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga Fortuzi. Apatamenti ndodhet në katin e 3 banim dhe disponon nje ballkon shum [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1 prane shkolles Emin Duraku ne Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pal [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 1+1 tek Myslym Shyri. Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenje, ambient gatimi, dh [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 2+1 pranë Kinema Agimi-t. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues. [me shume]
I ri ne treg
€ 1.300 /month
Jepet me qira apartament 2+1 në  rrugën ‘Perlat Rexhepi’, Bllok. Disponon një sipërfaqe totale prej 132 [me shume]
I ri ne treg
€ 450 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1  prane Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri. [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 1+1, tek Myslym Shyri. Ndodhet në katin e 2 të një pallati të ri dhe disponon sipërfaqe to [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /month
Jepet me qira apartament 3+1, në Rrugën ‘Pjetër Bogdani’, Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e 7 dhe k [me shume]
I ri ne treg
€ 360 /month
Jepet me qira apartament 2+1, në Rrugën e Barrikadave. Apartamenti ndodhet në katin e 2 dhe disponon një sipërfaqe [me shume]
€ 800
Jepet me qira ambient tregtar tek Unaza e Re. Informacion mbi ambientin: kati 0, sipërfaqe e brendshme 120 m2. Ambi [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar tek Unaza e Re. Informacion mbi ambientin: kati 0, sipërfaqe e brendshme 170 m2. Ambi [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 1+1 në Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim dhe ka orientim jug-lindje-per [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat