click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Me Qira

I ri ne treg
€ 350
Jepet per qira apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne zonen 21 Dhjetorit mbrapa Mondialit. Ap [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Jepet me qera apartament 3+1 ne Rrugen Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka pamje te lire m [me shume]
I ri ne treg
€ 550 /muaj
Jepet per qira apartament 2+1 ne nje nga zonat me te bukura dhe te qeta te Tiranes ne zonen e Blloku tek LSI shume [me shume]
I ri ne treg
€ 950 /muaj
Shitet ambient ne katin 4 buze tek Rruga Myslym Shyri prane drejtorise se policise. Informacion mbi Ambjentin: kati [me shume]
I ri ne treg
€ 5.000 /muaj
Jepet vile me qera tek Rruga e Elbasanit prane vilave Gjermane. Vila ka strukturë 3 katëshe dhe ka një oborr të bol [me shume]
I ri ne treg
€ 380 /muaj
Jepet me qera apartament 1+1, Pazari i Ri, 5 minuta larg nga Qendra. Apartamenti është I pozicionuar në katin 7 të [me shume]
I ri ne treg
€ 450
Jepet me qera apartament 2+1 Rruga Fadil Derada tek Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e 2 me sipërfaqe 103 [me shume]
I ri ne treg
€ 1.000 /muaj
Apartamenti është i pozicionuar tek Garda midis Liqenit Artificial dhe Bllokut. Informacion mbi apartamentin: kati [me shume]
I ri ne treg
€ 320 /muaj
Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit buze rruge kryesore. Disponon nje siperfaqe prej 60 m2 dhe nd [me shume]
I ri ne treg
€ 1.230 /muaj
Jepet ambient me qera tek Rruga Hafiz Podgorica. Ambienti eshte i gjithi open pace, i pershtatshem per show room, d [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 Rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet në katin e 4 me sipërfaqe 90 m2. Organizimi: [me shume]
I ri ne treg
€ 270 /muaj
Jepet me qira ambient per zyra ne zonen e Brrylit 50 m nga kryqezimi i Brrylit me Lanen. Ambienti disponon nje sipe [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat