Your search results

Real Estate në Shqipëri, Ekspertiza ImmoAlbania

A dëshironi të bleni, shisni ose merrni me qira një pronë? A keni pyetje rreth shtëpisë apo apartamentit? Mos vononi të na kontaktoni në numrin tonë të kontaktit ose email-it. Ne do ta bëjmë të pamundurën të bëhet një realitet.

Jeni të mirëpritur të merrni informacion rreth pronave në zyrën tonë dhe gjithashtu të organizoni një vizitë në pronë. Nëse nuk e keni gjetur atë që kërkoni në faqen tonë të internetit, ju jeni të mirëpritur të na dërgoni specifikat e pronës që kërkoni në email-in tonë.

€ 0 to € 1.500.000

I ri ne treg
€ 67.000
Shitet super apartament 2+1 ne Golem Durres tek pishat e buta. Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshme 84 m2, [me shume]
I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 2+1 tek rruga 4 Dëshmorët prane shkolles Partizani. Apartamenti ndodhet në katin e 2 me sipërfaqe [me shume]
I ri ne treg
€ 118.000
Shitet super apartament 2+1 me oborr tek Rezidenca Lura 1. Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshme 69 m2 m2, v [me shume]
I ri ne treg
€ 46.000
Shitet apartament 2+1 ne Kombinat tek Rruga e Qelqit Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me t [me shume]
I ri ne treg
€ 270 /muaj
Jepen garsoniere me qira pas Casa Italia. Apartamentet ndodhet ne katin e 2-3-4-5 te ne nje ndertim te ri ne rrugen [me shume]
I ri ne treg
€ 221.024
Shitet apartament 2+1 tek Pazari i Ri. Disponon nje siperfaqe prej 114.11 m2 siperfqe apartamenti dhe 103.83 m2 sip [me shume]

KONTAKTONI ME NE
Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat