Your search results

Real Estate në Shqipëri, Ekspertiza ImmoAlbania

A dëshironi të bleni, shisni ose merrni me qira një pronë? A keni pyetje rreth shtëpisë apo apartamentit? Mos vononi të na kontaktoni në numrin tonë të kontaktit ose email-it. Ne do ta bëjmë të pamundurën të bëhet një realitet.

Jeni të mirëpritur të merrni informacion rreth pronave në zyrën tonë dhe gjithashtu të organizoni një vizitë në pronë. Nëse nuk e keni gjetur atë që kërkoni në faqen tonë të internetit, ju jeni të mirëpritur të na dërgoni specifikat e pronës që kërkoni në email-in tonë.

€ 0 to € 1.500.000

I ri ne treg
€ 80.000
Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Rruga Muhamed Gjollesha Kati 3. Siperfaqe totale 58 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi [me shume]
I ri ne treg
€ 175.000
Shitet Apartament 2+1 me oborr, Vala Mar Residences Gjiri Lalzit. Apartamenti disponon nje siperfaqe ndertimi  prej [me shume]
I ri ne treg
€ 45.100
Shitet apartament 1+1, prane Fabrikes se Birres ne Rrugen e Kavajes. Disponon siperfaqe totale 60.12 m2, prej se ci [me shume]
I ri ne treg
€ 58.000
Shitet garsoniere tek Komuna e Parisit. Ndodhet në katin e 4 banim. Disponon sipërfaqe totale 40 m2. Ndertimi i ri. [me shume]
€ 71.060
Shitet apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha, Laprake. Disponon siperfaqe totale 74.8 m2, prej se ciles 62.3 m2 eshte [me shume]
I ri ne treg
€ 290 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Myslym Shyri. 23 m2 Buze rruge kryesore. I investuar me parket dhe punime cilesor [me shume]

KONTAKTONI ME NE
    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat