click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Tokë

€ 180.000
,
Vendos tek te preferuatrat
93

Pershkrimi

Shitet toke në Kashar.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 4000 m2, prane rruges kryesore.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mundësi të shumta zhvillimi si kompleks vilash, magazina etj.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30462
Çmimi: € 180.000
Permasa e Prones: 4 000,00 m2
Property Lot Size: 4 000,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 1.300.000
Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Elbasan ne Berzhite prane Palma Nova. Disponon nje sipërfaqe totale prej 15000 m2 [me shume]
€ 212.500
Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Durrës mbrapa QTU, Rruga Lura. Disponon nje sipërfaqe totale prej 2500 m2, mundes [me shume]
I ri ne treg
€ 623.000
Toka ndodhet ne Vaqarr prane Lufres. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 8900 m2 me 2 certifikata pronësie, [me shume]
I ri ne treg
€ 151.000
Toka është e pozicionuar në zonën e Farkes se Madhe tek Rruga e Fushave. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat