Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Duplex

€ 500
,
Vendos tek te preferuatrat
147

Pershkrimi

Jepet me qira apartament dupleks në rrugën Mine Peza, pranë gjimnazit Qemal Stafa.
Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar.
Ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe është i organizuar si në vijim: 2 ambjente ndenje, 1 ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, disponon kubaturë të rregullt dhe ndërtim cilësor.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë, akses në rrugët kryesore, shkollë, njësi të ndryshme tregtare).

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30210
Çmimi: € 500
Permasa e Prones: 100,00 m2
Property Lot Size: 100,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 600 /muaj
Jepet me qira dupleks në Rrugën e Kavajës. Ambienti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mi [me shume]
I ri ne treg
€ 800 /month
Jepet me qira dupleks në rrugën Bardhok Biba, pranë Qendrës së Tiranës. Ambienti ndodhet në katin e 3 banim të një [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat