click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks, Fresk

€ 155.000
,
Vendos tek te preferuatrat
414
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet apartament dupleks në zonën e Freskut pranë Restorant Freskut.
Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 276.4 m2 dhe është i organizuar si në vijim: 2 ambjent ndenjie, ambjent gatimi më vete, 4 dhoma gjumi,  tualeti, ballkoni, veranda 125.7 m2 , parkimi i perfshire ne cmim.
Apartamenti shitet bosh, disponon kubaturë te rregullt ndërtim cilësor me ashensor.
Orientimi i tij lindje-jug-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare ).
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29684
Çmimi: € 155.000
Permasa e Prones: 276,40 m2
Dhoma: 6
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 206.500
Dupleks 3+1 Rruga e Kavajes, ne Rrugen Mihal Duri, prane qendres. Siperfaqje 121.46  m2 kati i 2 banim i 3 teknik. [me shume]
I ri ne treg
€ 230.000
Shitet dupleks tek Stadiumi Dinamo. Siperfaqja eshte 250 m2 dhe ndodhet ne katet 10 & 11. Organizimi: sallon nd [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet dupleks ndodhet ne Rrugen e Kavajes. Siperfaqja e apartamenti 200 m2 ku 72.2 m2 kati i 2 dhe 89 m2 kati i 3 [me shume]
I ri ne treg
€ 279.900
Shitet apartament duplex I poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës t [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat