click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Duplex

€ 279.900
,
Vendos tek te preferuatrat
529
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet apartament duplex I poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës tek Bulevardi Zhan D’Ark”.
Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me punime cilësore dhe ka sipërfaqe të bollshme prej 155.5 m2.
Apartamenti është I organizuar mjaft mirë ku ambjentet e brendshme lidhen nëpërmjet shkalleve.
Ne katin e parë ndodhet salloni i bollshem se bashku me ambientin e gatimit, dhoma e gjumit , 2 tualete deh ballkoni, ndërsa në katin e sipërm ndodhen dy dhomat e gjumi dhe një tualet. Apartamenti ështe i përfunduar, ndodhet vetem 7 minuta larg qendres se Tiranes, 20 minuta larg Liqenit Artificial dhe 40 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20833
Çmimi: € 279.900
Permasa e Prones: 155,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 155.000
Shitet apartament dupleks në zonën e Freskut pranë Restorant Freskut. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një [me shume]
I ri ne treg
€ 140.000
Shitet dupleks ne katin e 7-8 banim te nje pallati te ri tek Rruga Frosina Plaku me siperfaqe totale 136.3 m2. Orga [me shume]
I ri ne treg
€ 124.000
Shitet dupleks ne katin e 4 banim te nje pallati te ri tek Liqeni i Thate me siperfaqe totale 129.8 m2 ku secili ka [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet dupleks tek rezidenca Kodra e Diellit I, ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, larg zhurmave, plot q [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat