Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartmament 2+1

€ 300 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
175

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne Unaze te Re tek Kompleksi Fratari.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka pamje te lire me orientim Jug-Lindje-Perendim duke bere qe te kete diell e ndricim gjate gjithe dites.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim dhe ka siperfaqe totale 100 m2 dhe ka nje organizim te brendshem shume te mire, me nje korridor i cili ben shperndarjen e dhomave, ambienti ndenies i bollshem, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti eshte super i mobiluar dhe shum i investuar mundesi parkimi para pallatit.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30487
Çmimi: € 300 /muaj
Permasa e Prones: 100,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 250 /muaj
Jepet me qira apartament 1+1 në Bllok. Apartamenti disponon nje sipërfaqe prej 40 m2. Ndodhet në katin e 2 te nje p [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /muaj
Jepet me qira apartament 1+1 tek Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim i nje pallati te ri me ashens [me shume]
I ri ne treg
€ 480 /muaj
Pallati gjendet shume prane qendres dhe zones se Bllokut ne rrugicen qe lidh Rrugen e Kavajes me Rrugen Myslym Shyr [me shume]
I ri ne treg
€ 250 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Unaze te Re tek fabrika e birres me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti ndodhet n [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat