Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartamente 1+1 dhe 2+1, Ali Demi

€ 62.100
,
Vendos tek te preferuatrat
106

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 në zonën e Ali Demit.
Apartamentet ndodhen në katin e 1-2-3-4-5  banim, sipërfaqe nga 68.99 m2-71.81m2-79.09m2-118.3m2-123.6 m2 cmimi 900 euro m2.
Ndertim i ri shume cilesor, zona ku ndodhet është e qetë dhe ofron të gjitha fasilitetet për një jetesë sa më komode.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35814
Çmimi: € 62.100
Permasa e Prones: 68,99 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 46.000
Apartament 1+1, Yzberisht Kati 5 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 68 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gj [me shume]
I ri ne treg
€ 54.000
Apartament 1+1, Kopshti Botanik Kati 4 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 60 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhom [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1 Rruga e Elbasanit, tek hkolla e Mesme e Gjuheve te Huaja. Kati i 3, sipërfaqe ndërtimi : 105. [me shume]
I ri ne treg
€ 175.000
Shitet ambient tregtar dhe apartament 2+1 Don Bosko. Kati 0 Sipërfaqe totale: 123.6 m2 , 67.5 m2 siperfaqe apartame [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat