Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 100.000
,
Vendos tek te preferuatrat
472

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri tek ish Stacioni fundit i Tiranes se Re. Ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati me ashensor te ndertuar vitet e fundit dhe disponon nje siperfaqe totale prej 111 m2 ku 99.2 m2 siperfaqe e brendshme dhe  11.8 m2 siperfaqe e perbashket. Organizimi i ambientit:   ambienti i ndenjes se bashku me kuzhinen, korridori i cili ben shperndarien e dhomave , 2 dhoma gjumi, tualeti me aspirim dhe ballkoni, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore disponon kondicioner ne cdo ambient dhe shitet bosh . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti është nje zone shume e frekuentuar per banim por edhe per investim pasi eshte shume e aksesueshme me pikat kyce te qytetit si 14 minuta larg nga qendra e Tiranes, 34 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes, dhe 5 minuta larg Liqenit Artificial te Tiranes etj,  gjithashtu disponon edhe shume fleksibilitete si: gjimnaze, shkolle, spital, klinike, banke, qender tregtare etj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20348
Çmimi: € 100.000
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 80.000
Shitet apartament 2+1, zonen e Freskut prane gjimnazit New York. Apartamenti është i pozionuar në katin e 4 të një [me shume]
I ri ne treg
€ 56.000
Shitet apartament 2+1 tek rr. Mihal Grameno. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati ekzistues dhe ka një s [me shume]
I ri ne treg
€ 67.000
Shitet apartament 2+1 në rr. Pandi Dardha, Laprakë. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues [me shume]
I ri ne treg
€ 76.000
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re, prane fabrikes se miellit. Siperfaqa e apartamentit: siperfaqe total [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat