Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 72.500
,
Vendos tek te preferuatrat
322

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Zirkon ne zonen e Spitalit Nene Tereza, Rruga Kongresi Manastirit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim dhe disponon nje siperfaqe totale 96.6 m2.
Organizimi: salloni, ambjenti gatimit, 2  dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni, faze karabinaje.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30483
Çmimi: € 72.500
Permasa e Prones: 96,60 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 80.000
Shitet apartament 2+1, zonen e Freskut prane gjimnazit New York. Apartamenti është i pozionuar në katin e 4 të një [me shume]
I ri ne treg
€ 56.000
Shitet apartament 2+1 tek rr. Mihal Grameno. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati ekzistues dhe ka një s [me shume]
I ri ne treg
€ 67.000
Shitet apartament 2+1 në rr. Pandi Dardha, Laprakë. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues [me shume]
I ri ne treg
€ 76.000
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re, prane fabrikes se miellit. Siperfaqa e apartamentit: siperfaqe total [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat