Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 290 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
46

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar tek Astiri, prane Viles L.
Ndodhet në katin 6 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 100 m2.
Apartamenti disponon: sallonin e ndenjes dhe ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29965
Çmimi: € 290 /muaj
Permasa e Prones: 100,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 300 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Unaze te Re tek Kompleksi Fratari. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka p [me shume]
I ri ne treg
€ 320 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 Rruga Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ka siperfaqe totale 80 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 300 /muaj
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Fortuzi. Ndodhet ne katin e 1 banim te nje vile dhe disponon nje siperfaq [me shume]
I ri ne treg
€ 300 /muaj
Jepet me qera apartament 1+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti është i pozicionuar në katin 7 të një pallat të ri i me s [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat