Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga e Kosovareve

€ 142.100
,
Vendos tek te preferuatrat
190

Pershkrimi

Shiten 2 apartamente 2+1 te pozicionuar tek Rruga e Kosovareve ne nje ndertim te ri.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 88.8 m2, në katin e 4 banim.
Disponon: sallonin e ndenjes dhe kuzhinen, dy dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon, kubaturë e rregullt, pozicion i favorshëm gjeografik, dopio xham, e termoizoluar, perfundon ne qershor.
Mundësi të ndryshme shfrytëzimi per zyra ose banim.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29950
Çmimi: € 142.100
Permasa e Prones: 88,80 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 46.000
Apartament 1+1, Yzberisht Kati 5 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 68 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gj [me shume]
I ri ne treg
€ 54.000
Apartament 1+1, Kopshti Botanik Kati 4 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 60 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhom [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1 Rruga e Elbasanit, tek hkolla e Mesme e Gjuheve te Huaja. Kati i 3, sipërfaqe ndërtimi : 105. [me shume]
I ri ne treg
€ 175.000
Shitet ambient tregtar dhe apartament 2+1 Don Bosko. Kati 0 Sipërfaqe totale: 123.6 m2 , 67.5 m2 siperfaqe apartame [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat