Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 91.200
,
Vendos tek te preferuatrat
53

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori pranë Fushës se Aviacionit.
Apartamenti është i pozicionuar në katin e 4 të një pallati të ri.
Disponon sipërfaqe totale prej 101.27 m2 dhe është i organizuar në: ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Apartamenti është pjesë e një kompleksi të ri në ndërtim me cilësi të lartë ndërtimi, termoizolim, izolim akustik, ambjent gjelbërimi etj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32172
Çmimi: € 91.200
Permasa e Prones: 101,27 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 4

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 600 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit prane Air Albania. Organizimi: sallon, ambient gatimi, 2 dhoma g [me shume]
I ri ne treg
€ 37.400
Shitet apartament 1+1 Selite, prane Xhamise Rruga Hamdi Pepa. Informacion mbi apartamentin: kati 3, sipërfaqe ndërt [me shume]
I ri ne treg
€ 60.800
Shitet apartament 2+1 Selite, prane Xhamise Rruga Hamdi Pepa. Informacion mbi apartamentin: kati 3, sipërfaqe ndërt [me shume]
I ri ne treg
€ 60.500
Shitet apartament 2+1 në zonën e Astirit pranë Bar 2-Palma. Ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri. Dispon [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat