Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Rruga Mihal Grameno

€ 56.000
,
Vendos tek te preferuatrat
26

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rr. Mihal Grameno.
Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati ekzistues dhe ka një sipërfaqe prej 70 m2.
Organizimi: ambient ndenje sëbashku me ambient fjetje, dhome gjumi dhe tualet.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34606
Çmimi: € 56.000
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 59.200
Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 73.9 m2. Organizimi: sall [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet apartament 2+1+2+parkim në Laprakë. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të sapo ndërtuar. [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 Unaza e Re. Organizimi: salloni,  ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti,  2 ballkone,  sip [me shume]
I ri ne treg
€ 37.000
Shitet apartament 1+1 Kamez . Informacion mbi apartamentin: kati i 5  sipërfaqja e apartamentit 72 m2, pallat i ri. [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat