Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1

€ 300 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
35

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek 21 Dhjetori.
Apartamenti është i pozicionuar në katin 7 të një pallat të ri i me sipërfaqe totale prej 61 m2.
Organizimi: ambient ndenje, ambient gatmi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon, me ashensor.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
? +355686511111
? realestate@immoalbania.com
? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29584
Çmimi: € 300 /muaj
Permasa e Prones: 61,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 300 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Unaze te Re tek Kompleksi Fratari. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka p [me shume]
I ri ne treg
€ 320 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 Rruga Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ka siperfaqe totale 80 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 290 /muaj
Apartamenti është i pozicionuar tek Astiri, prane Viles L. Ndodhet në katin 6 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 10 [me shume]
I ri ne treg
€ 300 /muaj
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Fortuzi. Ndodhet ne katin e 1 banim te nje vile dhe disponon nje siperfaq [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat