I ri ne treg
€ 170 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Unaza e Re Kati 0 teknik Siperfaqe 40m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]
I ri ne treg
€ 700 /muaj
Dupleks, Blloku prane Librit Universitar. Kati 5. Ashensor Sipërfaqe totale 126 m2. Salloni,  ambienti gatimit, 2 d [me shume]
Rezervuar
€ 450 /Muaj I Diskutueshem
Apartament 2+1, Rruga e Kavajes. Kati 3. Sipërfaqe totale 73 m2. Korridor shpërndarës, ambienti ndenjes,  ambienti [me shume]
I ri ne treg
€ 750 /muaj
Apartament 2+1 Stadiumi Dinamo. Kati i 2 teknik, Sipërfaqe totale 85 m2 Salloni ndenjes, 2 dhomat e gjumit, tualeti [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /muaj
Apartament 2+1, pranë Liqeni Thate. Kati 5. Pallat i ri me ashensor. Sipërfaqe totale 90 m2. Korridor shpërndarës, [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Yzberisht Kati 0 teknik Siperfaqe 97 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Jepet me qera ambient tregtar Stadiumi Dinamo. Ambienti ndodhet në katin e 2 teknik dhe ka nje sipërfaqe prej 120 m [me shume]
I ri ne treg
€ 450 /muaj
Apartament 2+1 me qera Rruga Lidhja e Prizerenit, Bllok. Kati 2 banim. Ndertim i ri me ashensor Ambienti ndenjes, a [me shume]
€ 119.000
Shitet apartament 2+1, pranë Kopshtit Zoologjik. Kati 5/6, pallat i ri. Sipërfaqe totale 120 m2. Korridor shpërndar [me shume]
I ri ne treg
€ 300 /Muaj
Apartament 2+1 Komuna Parisit, Rruga Rrapo Hekali. Kati 2 banim Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhomat e gjumit, [me shume]
I ri ne treg
€ 300 /Muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga Karl Gega. Kati 1 teknik Siperfaqe 43 m2 Për më shumë informacion apo një vizit [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /muaj
Jepet me qira apartament 3+1 Shkolla e Kuqe, Rruga Qemal Stafa. Kati 1 banim, pjese vile. Ambient ndenje, ambient g [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat