I ri ne treg
€ 300 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Unaze te Re tek Kompleksi Fratari. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka p [me shume]
€ 7.500.000
Shitet Hotel ne nje zone te mire dhe te preferuar ne Tirane, Kthesa e Kamzes prane Spitalit Hygea. Ndertesa ka një [me shume]
I ri ne treg
€ 500
Jepet me qira apartament dupleks në rrugën Mine Peza, pranë gjimnazit Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet në katin e 5 [me shume]
I ri ne treg
€ 320 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 Rruga Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ka siperfaqe totale 80 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 1.650 /muaj
Jepet me qera ambient ndodhet në  Rrugen Sami Frasheri prane gjimnazit Petro Nini. Ambjenti eshte 174 m2 dhe ndodhe [me shume]
I ri ne treg
€ 290 /muaj
Apartamenti është i pozicionuar tek Astiri, prane Viles L. Ndodhet në katin 6 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 10 [me shume]
I ri ne treg
€ 300 /muaj
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Fortuzi. Ndodhet ne katin e 1 banim te nje vile dhe disponon nje siperfaq [me shume]
I ri ne treg
€ 300 /muaj
Jepet me qera apartament 1+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti është i pozicionuar në katin 7 të një pallat të ri i me s [me shume]
I ri ne treg
€ 2.700 /muaj
Jepet me qera ambient tek Stadiumi Dinamo. Informacion mbi ambientin : sipërfaqja e ambientit 96 m2,kati 0. Detaje [me shume]
€ 155.000
Apartamenti është i pozicionuar tek Kodra e Diellit 2. Ndodhet në katin 1 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 130 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 290 /muaj
Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Panorama Harry Fultz, 5 minuta larg nga Qendra. Apartamenti është i pozi [me shume]
I ri ne treg
€ 370 /muaj
Jepet apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut tek Kinema Agimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe dispon [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat