click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Toke

€ 810.600
Shitet toke ne Rinas. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 19300 m2 ndodhet buzë rrugës kryesore. Disponon [me shume]
I ri ne treg
€ 462.000
Shitet toke ne Kamez. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 4200 m2 ndodhet buzë rrugës kryesore. Disponon d [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet toke në Vishaj. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 6128 m2. Disponon dokumentacion të rregullt hipote [me shume]
I ri ne treg
€ 768.000
Shitet toke pranë autostradës Tiranë-Durrës, Rruga 28-Nëntori. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 4800 m2 [me shume]
€ 180.000
Shitet toke në Kashar. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 4000 m2, prane rruges kryesore. Disponon dokumenta [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Toka ndodhet ne fshatin Verri, Fier. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 5500 m2, prane rruges kryesore. Mund [me shume]
I ri ne treg
€ 1.300.000
Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Elbasan ne Berzhite prane Palma Nova. Disponon nje sipërfaqe totale prej 15000 m2 [me shume]
€ 212.500
Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Durrës mbrapa QTU, Rruga Lura. Disponon nje sipërfaqe totale prej 2500 m2, mundes [me shume]
I ri ne treg
€ 2.000.000
Toka dhe ferma ndodhen ne Vishnje . Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 450000 m2 toke ose 45 hektarë ku jan [me shume]
I ri ne treg
€ 623.000
Toka ndodhet ne Vaqarr prane Lufres. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 8900 m2 me 2 certifikata pronësie, [me shume]
I ri ne treg
€ 500.000
Toka dhe biznesi pulari ndodhet ne Levan, Fier. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 8000 m2 ku 1700 m2 jane n [me shume]
I ri ne treg
€ 135.000
Toka ndodhet tek Mali i Robit ne Kavaje. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 1500 m2 me certifikatë pronësie [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000


Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/immoalba/public_html/wp-content/themes/wpresidence/libs/help_functions.php on line 3951

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat