click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Ambient Tregtar

€ 75.600
Ambienti ndodhet në zonën e Astirit pran Bar 2-Palma. Disponon një sipërfaqe prej 63 m2 dhe ndodhet në katin 0. Amb [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /month
Jepet me qira ambient tregtar pranë Stadiumit Dinamo. Ambienti disponon sipërfaqe të brendshme prej 80 m2 dhe sipër [me shume]
I ri ne treg
€ 102.000
Shitet ambient tek Kompleksi Rotondo, në Durrës. Ambienti disponon sipërfaqe totale prej 56.55 m2 prej së cilës 13. [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Ambienti ndodhet në Rrugën e Dibrës pranë Spitalit Amerikan 2 . Disponon një sipërfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet në k [me shume]
I ri ne treg
€ 1.250.000
Ambienti ndodhet tek ‘Turdiu Center’ në Rrugën e Barrikadave Disponon sipërfaqe totale prej 540 m2, aks [me shume]
I ri ne treg
€ 350.700
Ambienti ndodhet tek Ish Fusha e Aviacionit, tek ‘Garden Turdiu Residence’. Disponon sipërfaqe totale prej 350.7 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 62.400
Ambienti ndodhet tek Ish Fusha e Aviacionit, tek ‘Garden Turdiu Residence’. Disponon sipërfaqe totale p [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Ambienti ndodhet në zonën e Ali Demit. Disponon sipërfaqe totale prej 37 m2 dhe është me fasadë xhami. Ambienti ndo [me shume]
€ 111.000
Ambienti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit tek rruga ‘Frosina Plaku’ Disponon sipërfaqe totale prej 58.3 [me shume]
I ri ne treg
€ 270.000
Ambienti ndodhet në zonën e Myslym Shyri-t. Disponon një sipërfaqe prej 31 m2 dhe ndodhet në katin 0. Ambienti ësht [me shume]
I ri ne treg
€ 820 /month
Ambienti ndodhet në Rrugën e Durrësit pranë Ministrisë së Arsimit. Disponon një sipërfaqe prej 110 m2 dhe ndodhet n [me shume]
€ 350 /month
Shitet ambient tregtar në zonën e Vasil Shantos, tek Rruga Njazi Demi. Disponon sipërfaqe totale 40 m2. Objekti ndo [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat