click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Tirana

I ri ne treg
€ 80.000
Shitet apartament 2+1, zonen e Freskut prane gjimnazit New York. Apartamenti është i pozionuar në katin e 4 të një [me shume]
I ri ne treg
€ 56.000
Shitet apartament 2+1 tek rr. Mihal Grameno. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati ekzistues dhe ka një s [me shume]
I ri ne treg
€ 55.000
Shitet apartament 1+1 tek Brryli perballe maternitetit. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 75.4 m2 ndodhet ne [me shume]
I ri ne treg
€ 280 /muaj
Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga Fortuzi. Apatamenti ndodhet në katin e 3 banim dhe disponon nje ballkon shum [me shume]
I ri ne treg
€ 44.000
Shitet ambient tregtar në Yzberisht. Dyqani ndodhet ne katin zero dhe ka një sipërfaqe prej 55 m2. Disponon dokumen [me shume]
I ri ne treg
€ 67.000
Shitet apartament 2+1 në rr. Pandi Dardha, Laprakë. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1 prane shkolles Emin Duraku ne Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pal [me shume]
I ri ne treg
€ 76.000
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re, prane fabrikes se miellit. Siperfaqa e apartamentit: siperfaqe total [me shume]
I ri ne treg
€ 89.000
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re, prane Kompleksit Molla. Siperfaqa e apartamentit: siperfaqe totale 1 [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 1+1 tek Myslym Shyri. Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenje, ambient gatimi, dh [me shume]
I ri ne treg
€ 42.000
Shitet apartament 1+1 në Yzberisht, rr. Besim Alla. Ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. Organizimi: am [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 2+1 pranë Kinema Agimi-t. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues. [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat