click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Unaza e Re

I ri ne treg
€ 300 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Unaze te Re tek Kompleksi Fratari. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka p [me shume]
I ri ne treg
€ 80.000
Shitet apartament 2+1 në Unazën e Re. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri 9-katësh me ashen [me shume]
I ri ne treg
€ 47.500
Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat me te preferuara në qytet tek Unaza e Re, prane bar El Sahara. Inf [me shume]
I ri ne treg
€ 47.500
Apartamenti ndodhet në Unaze te Re, tek bar Artisti. Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati 7, sipërfaqa [me shume]
I ri ne treg
€ 60.000
Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat me te preferuara në qytet tek Unaza e Re, prane bar El Sahara. Inf [me shume]
I ri ne treg
€ 89.500
Shitet Apartament 2+1 tek rezidenca Green City Rruga Nexho Konomi. Informacion mbi apartamentin: kati 1 teknik, sip [me shume]
€ 80.000
Shitet apartament 2+1+2+parkim ne Unaze te Re prane bar 2 Palmat. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka pa [me shume]
I ri ne treg
€ 88.000
Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat me te preferuara në qytet tek Unaza e Re, prane Vila L. Informacio [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat me te preferuara në qytet tek Unaza e Re, prane Vila L. Informacio [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat me te preferuara në qytet tek Unaza e Re, prane proper pizza. Info [me shume]
I ri ne treg
€ 60.000
Shitet ambient Rruga Mikel Maruli. Informacion mbi Ambjentin: kati 0, i investuar, 64.4 m2, dokumentacion i rregull [me shume]
I ri ne treg
€ 82.000
Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat me te preferuara në qytet tek Unaza e Re, prane bar univers. Infor [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat