click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Ne Shitje

I ri ne treg
€ 89.000
Shitet apartament 3+1 në zonën e Freskut, në rrugën Shefqet Kuka. Informacion mbi apartamentin: sipërfaqja e aparta [me shume]
I ri ne treg
€ 36.000
Shitet apartament 1+1 në Rrugën e Plazhit, Durrës. Apartamenti disponon sipërfaqe 65 m2 dhe ndodhet në katin e 3. O [me shume]
I ri ne treg
€ 69.000
Shitet apartament 2+1 në Yzberisht. Organizimi: ambient ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. [me shume]
I ri ne treg
€ 53.000
Shitet apartament 1+1 në Yzberisht. Organizimi: ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. [me shume]
€ 67.000
Shitet apartament 2+1 në zonën e Astirit pranë Bar Artisti. Ndodhet në katin e 10 banim të një pallati të ri. Dispo [me shume]
€ 87.000
Shitet apartament 2+1 i pozicionuar në zonën e Zogut Zi prane Ring Center. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim t [me shume]
I ri ne treg
€ 57.200
Shitet apartament 2+1 në Yzberisht. Organizimi: ambient ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ball [me shume]
I ri ne treg
€ 465.000
Shitet restorant në stadiumin “Selman Stermasi” pranë Komunës së Parisit. Ambienti ka një sipërfaqe pre [me shume]
€ 76.500
Shitet apartament 2+1, Yzberisht tek ish karburant Alpet ! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me [me shume]
I ri ne treg
€ 280.000
Shitet vilë në Rrugën Ali Demi. Informacion mbi vilën: ndertim 3 katësh + papafingo me siperfaqe 171 m2 per kate dh [me shume]
€ 682.500
Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Durrës prane City Park. Disponon nje sipërfaqe totale prej 10500 m2. Disponon dok [me shume]
I ri ne treg
€ 84.700
Shitet Apartament 2+1 tek rezidenca Green City Rruga Nexho Konomi. Informacion mbi apartamentin: kati 1 teknik, sip [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat