click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Ne Shitje

I ri ne treg
€ 148.800
Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me modern dhe inovativ qe po zhvillohet ne Tirane ne Rrugen e Kavajes tek ‘Squa [me shume]
€ 300.000
Ambient tregtar tek Ali Demi. Ambienti është i organizuar në dy kate, në të cilin kati i dytë është dupleks. Sipërf [me shume]
I ri ne treg
€ 147.300
Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me modern dhe inovativ qe po zhvillohet ne Tirane ne Rrugen e Kavajes tek ‘Squa [me shume]
I ri ne treg
€ 684.000
Shitet ambient tregtar në Elbasan. Organizimi në dy kate dhe secili prej tyre disponon sipërfaqe prej 180 m2. Ambie [me shume]
I ri ne treg
€ 106.300
Shitet apartament 2+1 i pozicionuar në zonën e Ali Demit tek ish markata. Informacion mbi apartamentin: Kati 2  ban [me shume]
I ri ne treg
€ 91.700
Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko kulla e Edil Al. Apartamenti d [me shume]
I ri ne treg
€ 89.180
Shitet, apartament 1+1 tek rruga Haxhi Dalliu ne zonen e Mine Pezes. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallat [me shume]
I ri ne treg
€ 91.200
Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori pranë Fushës se Aviacionit. Apartamenti është i pozicionuar në katin e 4 të n [me shume]
I ri ne treg
€ 105.400
Shitet apartament 2+1+2 tek 21 Dhjetori pranë Fushës se Aviacionit. Apartamenti është i pozicionuar në katin e 5 të [me shume]
I ri ne treg
€ 88.300
Shitet apartament 2+1+2 tek 21 Dhjetori pranë Fushës se Aviacionit. Apartamenti është i pozicionuar në katin e 6 të [me shume]
I ri ne treg
€ 105.200
Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori pranë Fushës se Aviacionit. Apartamenti është i pozicionuar në katin e 7 të n [me shume]
I ri ne treg
€ 112.700
Shitet apartament 3+1+2 tek 21 Dhjetori pranë Fushës së Aviacionit. Apartamenti është i pozicionuar në katin e 3 të [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat