click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Me Qira

I ri ne treg
€ 500 /muaj
Pallati gjendet shume prane qendres dhe zones se Bllokut . Eshte i pajisur me  dy ashensore, apartamenti ndodhet ne [me shume]
I ri ne treg
€ 280 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e 21 dhjetorit  tek mozaiku i Tiranes . Organizimi: sallon, ambient gatimi, 2 [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qera apartament 1+1 tek 21 Dhjetori, rr. Ndre Mjeda. Organizimi: sallon, ambient gatimi, dhomë gjumi , tua [me shume]
I ri ne treg
€ 550 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Qender te Tiranes me pamje nga Sheshi Skenderbe. Organizimi: sallon, ambient gatimi [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 1+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim dhe disponon një sipërfaq [me shume]
I ri ne treg
€ 1.700 /muaj
Ambienti ndodhet në Rrugën Myslym Shyri perballe Drejtorise se Policise. Disponon një sipërfaqe prej 50 m2 dhe ndod [me shume]
I ri ne treg
€ 3.300
Jepet me qera magazine ne Kombinat buze rruge kryesore. Siperfaqe trualli 1500 m2, siperfaqe ndertimi kati 1pare 61 [me shume]
€ 250 /muaj
Jepet me qira apartament 1+1 në Bllok. Apartamenti disponon nje sipërfaqe prej 40 m2. Ndodhet në katin e 2 te nje p [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /muaj
Jepet me qira apartament 1+1 tek Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim i nje pallati te ri me ashens [me shume]
I ri ne treg
€ 480 /muaj
Pallati gjendet shume prane qendres dhe zones se Bllokut ne rrugicen qe lidh Rrugen e Kavajes me Rrugen Myslym Shyr [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /month
Jepet me qira ambient tregtar pranë Stadiumit Dinamo. Ambienti disponon sipërfaqe të brendshme prej 80 m2 dhe sipër [me shume]
I ri ne treg
€ 300 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Unaze te Re tek fabrika e birres me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti ndodhet n [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat